Osiedle Mieszkaniowe Ligonia

Szukasz doskonale zaprojektowanej przestrzeni do życia?

Domy w zabudowie szeregowej na „Osiedlu Dębowym” to nowa inwestycja lokalnego dewelopera. Zaprojektowany kompleks 20 budynków jednorodzinnych świetnie wpisuje się w otoczenie Osiedla Dębowego, dodatkowo inwestycja będzie sąsiadowała z planowanym nowym parkiem miejskim, co zapewni ciszę i spokój przyszłym właścicielom, a w wolnej chwili relaks na łonie natury.

logo

zobacz więcej ⇢

Atrium Park

Inwestycja znajduje się w Opolu, w dzielnicy Bierkowice przy ul. Urodzaju i ul. Żerkowickiej. Do ścisłego centrum miasta można dotrzeć w ok. 10 minut zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, a do obwodnicy Opola dojazd trwa 3 min. W pobliżu osiedla zlokalizowano 2 przystanki autobusowe (1 min samochodem i 10 min. pieszo). Tak atrakcyjna lokalizacja pozwala wygodnie korzystać z bogatej oferty handlowo-usługowej, kulturalnej, rozrywkowej oraz sportowej miasta.

Zaoszczędza również mnóstwo czasu na codziennych dojazdach do pracy oraz pozwala wygodnie załatwić wiele pilnych spraw. Tylko 5 minut trwa podróż samochodem do Centrum Handlowego Karolinka, blisko także do wielu popularnych punktów handlowych, usługowych, restauracji i terenów rekreacyjnych na Wyspie Bolko.

logo

zobacz więcej ⇢